InspiRaţia de Marţi: ‘N orice partid aş pleca, eu votez cu INIMA!

Must Read

Surse politice ne-au infomat că, duminică noaptea, după ce a plecat aproape toată lumea acasă, s-a încins ditamai petrecerea în sediul PNL Giurgiu. Dar nu pentru Klaus Iohannis. NU!

Aceleaşi surse susţin că au rămas să petreacă PSD-iştii din PNL Giurgiu, bucuroşi de victoria social-democraţilor giurgiuveni, de scorul foarte mare obţinut de Viorica Dăncilă în primul tur al alegerilor prezidenţiale.

Şi-au făcut şi câteva foto, am intrat şi noi în posesia uneia dintre acestea 😛

PSD-iştii din PNL Giurgiu au sărbătorit victoria Vioricăi Dăncilă, la Giurgiu :)))

*Acesta este un pamflet ce trebuie tratat ca atare!

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Articole

FOTO: Încărcătoare pentru arme letale și țigarete ascunse într-un autocar, descoperite de polițiștii de frontieră la Giurgiu

Polițiștii de frontieră din cadrul Inspectoratului Teritorial al Poliției de Frontieră Giurgiu au depistat, în cadrul unei acțiuni de...

More Articles Like This