Alt accident grav, noaptea trecută, în judeţul Giurgiu. Trei persoane au fost rănite

Must Read

Noaptea accidentelor, la Giurgiu. După evenimentul rutier de la Prundu, un alt accident s-a produs, în jurul orei 23:40, între localitatile Naipu și Prunaru.

“La locul solicitării s-au deplasat o autospecială de stingere cu apă și spumă din cadrul Gărzii de Intervenție Mihăilești, o ambulanță SAJ Giurgiu, doua ambulanțe SMURD din cadrul ISU Teleorman și două ambulanțe SAJ Teleorman.  In accident au fost implicate patru autoturisme. Din cele  cinci  victime, trei au necesitat îngrijiri medicale, iar două dintre acestea au fost preluate și transportate la spital de către ambulanțele SMURD Teleorman”.

Vom reveni cu amănunte, atunci când Poliţia le va furniza.

Mulţumim şi pe această cale celor de la ISU Giurgiu pentru informaţii, foto şi comunicare impecabilă, promptă.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Articole

Deputat Marian Mina: „România trebuie să meargă înainte şi acest lucru este posibil doar dacă TOŢI cei care au cerut încrederea oamenilor își asumă...

#România trebuie să meargă înainte şi acest lucru este posibil doar dacă TOŢI cei care au cerut încrederea oamenilor...

More Articles Like This