InspiRaţia de Marţi: ‘N orice partid aş pleca, eu votez cu INIMA!

Must Read

Surse politice ne-au infomat că, duminică noaptea, după ce a plecat aproape toată lumea acasă, s-a încins ditamai petrecerea în sediul PNL Giurgiu. Dar nu pentru Klaus Iohannis. NU!

Aceleaşi surse susţin că au rămas să petreacă PSD-iştii din PNL Giurgiu, bucuroşi de victoria social-democraţilor giurgiuveni, de scorul foarte mare obţinut de Viorica Dăncilă în primul tur al alegerilor prezidenţiale.

Şi-au făcut şi câteva foto, am intrat şi noi în posesia uneia dintre acestea 😛

PSD-iştii din PNL Giurgiu au sărbătorit victoria Vioricăi Dăncilă, la Giurgiu :)))

*Acesta este un pamflet ce trebuie tratat ca atare!

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Articole

Deputat Marian Mina: „România trebuie să meargă înainte şi acest lucru este posibil doar dacă TOŢI cei care au cerut încrederea oamenilor își asumă...

#România trebuie să meargă înainte şi acest lucru este posibil doar dacă TOŢI cei care au cerut încrederea oamenilor...

More Articles Like This