Must Read

„Cât de frumoasă este dimineaţa de Sfântul Nicolae, cu atâta bucurie la vederea #cadourilor din ghetuţe! Chiar dacă trec anii, #emoţiile rămân la fel de puternice, pentru că le trăim prin ochii şi sufletul copiilor noştri.

Vă doresc tuturor, dragi prieteni, să aveţi o zi magică şi cu multe daruri, iar celor care îşi serbează astăzi onomastica le urez La Mulţi Ani frumoşi şi binecuvântaţi!

#Moş_Nicolae#Magie_Ca_În_Copilărie„- deputat PSD Giurgiu Cristina Elena Dinu

Articolul precedent
Articolul următor

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Articole

ISU Giurgiu: Canicula nu iartă! Un copil lăsat în mașină poate fi în pericol în doar câteva minute

În contextul temperaturilor deosebit de ridicate și al disconfortului termic accentuat anunțate pentru această perioadă, pompierii atrag atenția asupra...

More Articles Like This