Marian Mina: „Nimeni sau nimic nu le poate lua copiilor şi dascălilor bucuria revederii şi speranţa că va fi un an şcolar mai bun”

Must Read

„Din păcate, şi anul acesta, şcoala începe sub semnul incertitudinii, din cauza măsurilor haotice, a nepăsării şi a incompetenţei celor care ne conduc! Însă, nimeni sau nimic nu le poate lua copiilor şi dascălilor bucuria revederii şi speranţa că va fi un an şcolar mai bun.

Stimaţi dascăli, vă suntem recunoscători pentru că, indiferent de condiţii, v-aţi făcut meseria cu cinste! Vă mulţumim!

Iar vouă, dragi copii, vă amintesc faptul că învăţaţi pentru voi, pentru viitorul vostru, dar şi pentru viitorul acestei ţări! Mult succes, tuturor, în noul an şcolar!”- preşedintele PSD Giurgiu, deputat Marian Mina.

1 COMENTARIU

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Articole

Restricții temporare de circulație pe Podul Prieteniei, cu ocazia evenimentului transfrontalier „Parada ambarcațiunilor – două drapele, un fluviu”

Sâmbătă, 27 iunie 2026, va avea loc evenimentul transfrontalier „Parada ambarcațiunilor – două drapele, un fluviu”, organizat pe fluviul...

More Articles Like This