InspiRaţia de Miercuri: Taie şi taci!

Must Read

Ce mandat mişto au prins băieţii ăştia! Serios!
Panglici, inaugurări, totul pus la punct. Ce le-a mai rămas?! Studii de fezabilitate grăsuţe, başca nişte selfie-uri emoţionante, duminica, pe FB…
4 ani liniştiţi, pentru PNL-işti.

Ce noroc cu PSD-ul, la Giurgiu! Să le ziceţi sărut-mâna!
Nu de alta, dar în prima sa zi de mandat (că vinerea nu se pune!), preşedintele CJ Giurgiu, Dumitru Beianu, a acaparat un eveniment legat de un ditamai proiectul pentru Muzeul Judeţean, fără a avea nicio legătură, nu mai zicem merit, pentru acesta.

Un strop de bun simţ, acolo, mai aveţi şi voi în voi? Nu?
Nicio problemă, ne ocupăm noi să le spunem oamenilor adevărul!

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Articole

ISU Giurgiu: Canicula nu iartă! Un copil lăsat în mașină poate fi în pericol în doar câteva minute

În contextul temperaturilor deosebit de ridicate și al disconfortului termic accentuat anunțate pentru această perioadă, pompierii atrag atenția asupra...

More Articles Like This