De Sfântul Gheorghe, sărbătorim şi Ziua Municipiului Giurgiu.
Cu această ocazie, Redacţia Giurgiu Net le urează tuturor sărbătoriţilor să fie sănătoşi şi bucuroşi, iar pentru urbe ne dorim să fie mai frumoasă, mai curată, tot mai modernă şi cu oameni educaţi, cu bun simţ şi respect faţă de semeni, dar şi faţă de ei înşişi!
La Mulţi Ani, Giurgiu! La Mulţi Ani, giurgiuveni!

Sursă foto: Internet
