TSD Giurgiu a premiat giurgiuvenii care au participat la concursul “De Dragobete iubeşte româneşte”

Must Read

Ediția a II a a concursului „De Dragobete Iubește românește” a luat sfârșit ieri, la ora 12:00.

„Cuplul cu cele mai multe like-uri este format din Maria și Andrei 335 like-uri și vor fi premiați cu o cină romantică. Locurile doi și trei sunt ocupate de Mirela și Mihai 296 like-uri, respectiv Angy și Cristi 219 like-uri care vor primi din partea echipei TSD Giurgiu premii surpriză. 
Felicitări tuturor concurenților ❤️ ! „, au anunţat tinerii social-democraţi giurgiuveni, pe pagina de Facebook a TSD Giurgiu.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Articole

Deputat Marian Mina: „În momentele dificile se vede cine fuge de responsabilitate și cine își asumă să conducă!”

În momentele dificile se vede cine fuge de responsabilitate și cine își asumă să conducă! #PSD a decis, în...

More Articles Like This