Astralii i-au premiat pe cei care le-au fost alături în 2014

Must Read

Un eveniment în premieră pentru municipiul Giurgiu, Gala Astralilor 2014, s-a desfăşurat duminică, 14 decembrie, la Ateneul „Nicolae Bălănescu”.

Au primit diplome şi trofee patronul Ioan Niculae, primarul Nicolae Barbu- care a înmânat trofeul său senatorului Lucian Iliescu-, dar şi liderul galeriei Astra Giurgiu, cel mai înfocat suporter, precum şi interpretul imnului divizionarei A, Costel Chiosea, cât şi renumitul fotbalist Narcis Coman.

Primarul Barbu a fost aplaudat clipe în şir în momentul în care l-a chemat pe scenă pe fostul primar Lucian Iliescu ale cărui merite privind existenţa Astrei la Giurgiu au fost menţionate, anterior, inclusiv de Ioan Niculae.

Gala Astralilor 2014 a avut şi momente artistice, copiii şi tinerii antrenaţi de Flori Iordache prezentând invitaţilor mai multe dansuri.

Gala Astralilor 2014 a fost organizată de Club Astra şi Primăria municipiului Giurgiu.

 

Foto: Primăria municipiului Giurgiu- Andrei Sfetcu

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Articole

Deputat Marian Mina: „România trebuie să meargă înainte şi acest lucru este posibil doar dacă TOŢI cei care au cerut încrederea oamenilor își asumă...

#România trebuie să meargă înainte şi acest lucru este posibil doar dacă TOŢI cei care au cerut încrederea oamenilor...

More Articles Like This