Marian Mina: „România are nevoie de PSD în Parlament și la guvernare, pentru că suntem singurul partid care se luptă pentru binele românilor!”

Must Read

Preşedintele PSD Giurgiu, candidat la Camera Deputaţilor, Marian Mina, a postat, recent, pe pagina sa de Facebook următorul mesaj:

„?????? ???,

???????? ?????? ?? ??? ?? #??????? î? ??????????? ???â???? !

Pe 6 decembrie, este momentul să oprim abuzurile actualei #puteri!
Vin în fața voastră și vă cer sprijinul, pentru că numai #împreună vom putea #reuși.

Alături de o echipă puternică, vom construi un nou viitor pentru această #țară, un viitor mai bun pentru noi și mai ales pentru generațiile viitoare!
Astăzi, România are nevoie de #PSD în Parlament și la guvernare, pentru că suntem singurul partid care se luptă pentru binele #românilor !
#ContinuămÎmpreună
#PSDGiurgiu
#SiguranțaUnuiTraiMaiBun

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Articole

ISU Giurgiu: Canicula nu iartă! Un copil lăsat în mașină poate fi în pericol în doar câteva minute

În contextul temperaturilor deosebit de ridicate și al disconfortului termic accentuat anunțate pentru această perioadă, pompierii atrag atenția asupra...

More Articles Like This