GALERIE FOTO: Femeile social-democrate din municipiul Giurgiu şi-au ales noua conducere. Preşedinte este profesor Mădălina Lazăr

Must Read

Organizaţia Municipală a Femeilor Social-Democrate din municipiul Giurgiu s-a reunit, ieri, într-o şedinţă, la sediul PSD Giurgiu, pentru a-şi alege noua conducere. Alături de ele au fost şi preşedintele organizaţiei judeţene a OFSD Giurgiu, dr. Cristina Elena Dinu, şi preşedintele organizaţiei municipale a PSD Giurgiu, Marius Leafu.

Preşedinta OFSD Giurgiu Municipal a fost aleasă profesor Mădălina Lazăr.

DSC06950

Preşedintele OFSD Giurgiu, dr. Cristina Elena Dinu: De astăzi, Organizaţia Municipală a OFSD Giurgiu, are o nouă echipă de conducere formată din colege mai vechi cu experiență multă alături de colege noi și pline de entuziasm. Sunt doamne şi domnişoare cu care ne mândrim, giurgiuvence care fac cinste comunităţii, colege implicate, loiale şi harnice. Este, întotdeauna, o plăcere să le revăd! În urma votului, Mădălina Lazăr a fost aleasă președinte al OFSD Municipiul Giurgiu. Felicitări, Madalina Lazar, ție si echipei tale de la care am mari așteptări. Vă doresc succes, putere de muncă și multe realizări în această nouă responsabilitate! Mulţumesc tuturor colegelor pentru încredere, susținere și pentru energia frumoasă de astăzi!”

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Articole

FOTO: Încărcătoare pentru arme letale și țigarete ascunse într-un autocar, descoperite de polițiștii de frontieră la Giurgiu

Polițiștii de frontieră din cadrul Inspectoratului Teritorial al Poliției de Frontieră Giurgiu au depistat, în cadrul unei acțiuni de...

More Articles Like This