O şoferiţă, în vârstă de 52 de ani, s-a răsturnat cu maşina, pe DN 5

Must Read

O femeie a avut nevoie de îngrijiri medicale în urma unui accident rutier ce s-a produs, sâmbătă, pe DN 5, între localitațile Remuș și Frătești. Evenimentul a avut loc pe sensul de mers spre Giurgiu, fiind implicat un singur autoturism.

La fața locului s-au deplasat pompierii din cadrul Detașamentului Giurgiu, cu o autospecială de stingere, o descarcerare, o ambulanță SMURD și una SAJ. Aceștia au găsit autoturismul răsturnat pe o parte, în afara carosabilului.

Conducătoarea auto, în vârstă de 52 de ani, a fost preluată de echipajul SAJ și transportată la spital.

Pompierii au asigurat măsurile de prevenire a incendiilor, iar cazul a rămas în atenția Poliției pentru cercetări.

Comunicat şi foto: ISU Giurgiu

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Articole

Deputat Marian Mina: „România trebuie să meargă înainte şi acest lucru este posibil doar dacă TOŢI cei care au cerut încrederea oamenilor își asumă...

#România trebuie să meargă înainte şi acest lucru este posibil doar dacă TOŢI cei care au cerut încrederea oamenilor...

More Articles Like This