PNL şi candidatul din Băneasa încalcă legea fără ruşine

Must Read

La ei se poate, ei au voie orice, pe ei îi doare-n bască de lege, n-au niciun pic de respect faţă de oameni!

La Băneasa, deşi azi a început oficial campania electorală, candidatul PNL NU a dat jos bannerele electorale!

Sperăm ca organele abilitate să se sesizeze şi să aplice sancţiunile prevăzute de lege! Adică amendă de la 10.000 lei la 25.000 conform art. 52, alin. 1din Legea 334/2006.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Articole

Cod galben de caniculă şi azi, la Giurgiu

Administrația Națională de Meteorologie a emis o nouă atenționare tip cod galben de caniculă și disconfort termic ridicat, valabilă...

More Articles Like This