Accident, în municipiul Giurgiu. Trei persoane au fost rănite

Must Read

Trei persoane au avut nevoie de îngrijiri medicale, în urma unui accident rutier ce s-a produs, în această seară, în municipiul Giurgiu. Evenimentul a avut loc pe șoseaua Bălănoaiei, între două autoturisme.

La fața locului s-au deplasat pompierii din cadrul Detașamentului Giurgiu, cu o descarcerare, o autospecială de stingere, o ambulanță SMURD și două SAJ.

Echipajele medicale au preluat un bărbat, în vârstă de 72 de ani, și două femei, de 31 și 42 de ani. Toate persoanele erau conștiente și cooperante; fiind transportate la spital.

Pompierii au asigurat măsurile de prevenire a incendiilor prin deconectarea bornelor de la bateriile autoturismelor, iar cazul a rămas în atenția Poliției pentru cercetări.

Comunicat şi foto: ISU Giurgiu

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Articole

Deputat Marian Mina: „Până şi preşedintele României recunoaşte public că PNL și-a schimbat poziția față de ceea ce anunțase la consultări!”

"Bolojan a minţit şi continuă să mintă cu neruşinare!Până şi preşedintele României recunoaşte public că PNL și-a schimbat poziția...

More Articles Like This