Deschiderea depozitului ecologic de la Frăteşti a intrat în linie dreaptă

Must Read

Preşedintele Consiliului Judeţean Giurgiu, Marian Mina, a anunţat joi, 18 mai, în conferinţă de presă, că astăzi, 19 mai, va fi semnat contractul cu Eco Sud, firma câştigătoare a licitaţiei privind administrarea depozitului ecologic de la Frăteşti.

„Aşteptăm autorizaţia de la Protecţia Mediului, luni vom încheia procedura privind remedierile necesare şi sper să rămânem în termenul promis pentru deschiderea depozitului, adică fie sfârşitul acestei luni, fie începutul lui iunie”, a anuţat Mina.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Articole

Deputat Marian Mina: „Până şi preşedintele României recunoaşte public că PNL și-a schimbat poziția față de ceea ce anunțase la consultări!”

"Bolojan a minţit şi continuă să mintă cu neruşinare!Până şi preşedintele României recunoaşte public că PNL și-a schimbat poziția...

More Articles Like This