Aurelia Dobre: „Fie ca Învierea Domnului să ne umple sufletele cu lumină!”

Must Read

2

„Fie ca Învierea Domnului să ne umple sufletele cu lumină, gânduri bune să avem, belşug pentru fiecare, sănătate şi familia alături! Paşte Fericit, giurgiuveni! Petreceţi cu bine!”.

Aurelia Dobre- vicepreşedinte OFSD central

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Articole

Deputat Marian Mina: „În momentele dificile se vede cine fuge de responsabilitate și cine își asumă să conducă!”

În momentele dificile se vede cine fuge de responsabilitate și cine își asumă să conducă! #PSD a decis, în...

More Articles Like This