De mâine, se mai încălzeşte vremea, dar nu vom mai avea 40 de grade Celsius

Must Read

După două zile de foc, la Giurgiu, ploaia de azi-noapte şi răcoarea de azi sunt, fără îndoială, atât de binevenite. Astăzi, maximele nu vor depăşi 23 de grade Cesius şi mai sunt aşteptate precipitaţii, de-a lungul zilei. De mâine, vremea se va încălzi iar, însă, potrivit site-urilor de specialitate, nu vom mai avea maxime de peste 40 de grade, cel puţin nu în următoarele zile.

Temperaturile vor fi cuprinse, la amiază, între 30 şi 37 de grade, iar minimele, între 13 şi 21 de grade Celsius.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Articole

Deputat Marian Mina: „România trebuie să meargă înainte şi acest lucru este posibil doar dacă TOŢI cei care au cerut încrederea oamenilor își asumă...

#România trebuie să meargă înainte şi acest lucru este posibil doar dacă TOŢI cei care au cerut încrederea oamenilor...

More Articles Like This