Deputat Marian Mina: „Vă doresc Un An Nou de succes, cel mai bun de până acum!”

Must Read

„A mai trecut un an, aproape pe nerăsuflate. A fost un 2021 dificil, cu foarte multe provocări şi sigur ne-au mai rămas multe de făcut.

Sănătoşi să fim pentru că doar aşa le vom duce la bun sfârşit pe toate, în 2022!

Vă doresc Un An Nou de succes, cel mai bun de până acum, să fiţi sănătoşi, cei dragi la fel, să vă bucuraţi de fiecare clipă şi să vă înconjoare doar oameni buni şi frumoşi ca dumneavoastră!Petrecere de neuitat şi La Mulţi Ani!”- preşedintele PSD Giurgiu, deputat Marian Mina.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Articole

ISU Giurgiu: Canicula nu iartă! Un copil lăsat în mașină poate fi în pericol în doar câteva minute

În contextul temperaturilor deosebit de ridicate și al disconfortului termic accentuat anunțate pentru această perioadă, pompierii atrag atenția asupra...

More Articles Like This