Să ne bucurăm de vreme frumoasă, cât mai ţine…

Must Read

Începutul acestei săptămâni aduce vreme frumoasă şi destul de caldă, la Giurgiu, cu cer mai mult senin şi maxime cuprinse între 23 şi 26 de grade Celsius.

De joi, însă, potrivit specialiştilor, sunt aşteptate ploi şi la noi, însă temperatura nu va scădea considerabil. Astfel, şi joi şi vineri, vom avea maxime de până la 24 de grade Celsius. Sâmbătă, se vor înregistra chiar 28 de grade, în timp ce, pe parcursul întregii săptămâni, minimele vor fi cuprinse între 6 şi 12 grade Celsius.

1 COMENTARIU

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Articole

ISU Giurgiu: Canicula nu iartă! Un copil lăsat în mașină poate fi în pericol în doar câteva minute

În contextul temperaturilor deosebit de ridicate și al disconfortului termic accentuat anunțate pentru această perioadă, pompierii atrag atenția asupra...

More Articles Like This