InspiRaţia de joi: „Da’ pe mine un’ mă pun?”

Must Read

Chiar aşa! Dumneavoastră, Dana Danciu de la OFL Giurgiu, tot numiţi, tot numiţi, potrivit admiratorilor „dă pă” feisbuc, dar pe dumneavoastră vă bagă cineva în seamă? Serios, acum!

E ca aia cu „vracii”. Cu D. Cum naiba-i vindecă ei pe alţii, când nu sunt în stare să se vindece singuri? Că doar n-oţi fi vreun „fake politician” şi-i numai gura de dumneavoastră, pe Facebook… Ptiu!

La APIA nu v-aţi nimerit, la Prefectură nici atât, la Ape vă cred şi eu că nu îndrăzniţi… 😀 La Inspectoratul Şcolar…, Doamne apără şi păzeşte! Deci, la poarta cui aţi vrea să vă faceţi, vorba ‘ceea, dublu selfie? Uşor cu DSV-ul, vă rugăm frumos!

Şi, în plus, vă garantăm că la „Poarta Poporului” e cam greu, că cică acolo trebuie mai mult de XI clase. Clasă, sorry. Really. Kiss, kiss!

And goodbye!

*Acesta este un pamflet ce trebuie tratat ca atare. Chiar e nevoie să precizăm că foto e trucaj? 😀

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Articole

ISU Giurgiu: Canicula nu iartă! Un copil lăsat în mașină poate fi în pericol în doar câteva minute

În contextul temperaturilor deosebit de ridicate și al disconfortului termic accentuat anunțate pentru această perioadă, pompierii atrag atenția asupra...

More Articles Like This