Ministrul Economiei, la deschiderea noului an şcolar, în judeţul Giurgiu: Le urez copiilor să îşi clădească amintiri de neuitat, să își consolideze cunoștințele, să învețe și, mai ales, să se bucure de copilărie!

Must Read

Luni, 9 septembrie, ministrul giurgiuvean al Economiei, Niculae Bădălău, a participat la festivitatea deschiderii anului școlar la Școala Gimnazială Numărul 1 din Malu Spart și la Școala Gimnazială Numărul 1 din Bolintin Vale.

„Mi-am amintit cu plăcere de pregătirile care precedau această zi, de revederea cu învățătoarea, profesorii și colegii, de emoția fiecărui nou început, de dorințele pe care mi le puneam și de obiectivele pe care mi le stabileam. Acum, la ani distanță de acele zile, le-am urat copiilor să își clădească amintiri de neuitat, să își consolideze cunoștințele, să învețe și mai ales, să se bucure de copilărie! Le mulțumesc tuturor celor care au participat la festivitate, și în special părinților, pentru implicare!Mult succes, în noul an școlar, tuturor elevilor și cadrelor didactice! „, a scris ministrul pe Facebook, la finalul evenimentului.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Articole

Deputat Marian Mina: „Până şi preşedintele României recunoaşte public că PNL și-a schimbat poziția față de ceea ce anunțase la consultări!”

"Bolojan a minţit şi continuă să mintă cu neruşinare!Până şi preşedintele României recunoaşte public că PNL și-a schimbat poziția...

More Articles Like This