Marian Mina: La Mulţi Ani, prietenilor bulgari!

Must Read

„Astăzi, 3 martie, cu ocazia Zilei Naţionale a Bulgariei, le urez La Mulţi Ani tututor prietenilor noştri de peste Dunăre!

În mod special, le transmit gândurile mele bune colegilor din Prefectura Ruse, doamnei director a Euroregiunii Danubius Giurgiu-Ruse, Lili Ganceva, tuturor primarilor din regiunea Ruse, celor care fac parte din GLAC Giurgiu-Ruse, dar şi celorlalţi colaboratori ai Consiliului Judeţean Giurgiu din administraţia publică sau din mediul privat bulgar!

Împreună cu vecinii şi prietenii noştri bulgari, am reuşit, de-a lungul anilor, să implementăm proiecte europene comune în multe domenii de activitate şi vreau să le mulţumesc, aşadar, pentru cooperare, seriozitate, implicare şi profesionalism celor cu care am lucrat, lucrăm şi vom lucra în continuare!

#LaMulţiAniBulgaria!

#LaMulţiAniPrieteniBulgari!”, a scris preşedintele Consiliului Judeţean Giurgiu, pe Facebook, Marian Mina.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Articole

Deputat Marian Mina: „În momentele dificile se vede cine fuge de responsabilitate și cine își asumă să conducă!”

În momentele dificile se vede cine fuge de responsabilitate și cine își asumă să conducă! #PSD a decis, în...

More Articles Like This