FOTO: Elevii social-democraţi giurgiuveni, în prima lor Şcoală de Vară

Must Read

Evenimentul, la care au luat parte zeci de elevi, membri ai Ligii Elevilor Social-Democraţi Giurgiu, a avut loc în perioada 17-19 iulie, în Moeciul de Sus, judeţul Braşov, scriu tinerii pe pagina LESD Giurgiu.

„La Şcoala de Vară s-a pus accent pe activităţi de team-building, am discutat despre situaţia învăţământului la momentul actual, dar am făcut şi drumeţii montane. Pe această cale, Liga Elevilor Social-Democraţi Giurgiu doreşte să mulţumească celor din conducerea Partidului Social-Democrat Giurgiu pentru toată susţinerea şi încurajarea oferite”, scriu cei din LESD Giurgiu pe Facebook.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Articole

Deputat Marian Mina: „Până şi preşedintele României recunoaşte public că PNL și-a schimbat poziția față de ceea ce anunțase la consultări!”

"Bolojan a minţit şi continuă să mintă cu neruşinare!Până şi preşedintele României recunoaşte public că PNL și-a schimbat poziția...

More Articles Like This