L-au prins într-un tren, cu bicicleta furată…

Must Read

Poliţiştii giurgiuveni i-au făcut dosar penal pentru furt unui tânăr din Teleorman, după ce l-au prins într-un tren, cu bicicleta pe care o furase din Giurgiu.

Tânărul a fost depistat în trenul Regio nr. 9348, zilele trecute, de către polițiștii din cadrul Serviciului Județean de Politie Transporturi Giurgiu.

„Din verificările efectuate, polițiștii au stabilit că bicicleta a fost furată în urma cu câteva zile de pe raza mun. Giurgiu. Bicicleta a fost ridicată pentru continuarea cercetărilor, urmând a fi predată proprietarului”, anunţă oamenii legii, printr-un comunicat de presă.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele Articole

Deputat Marian Mina: „Până şi preşedintele României recunoaşte public că PNL și-a schimbat poziția față de ceea ce anunțase la consultări!”

"Bolojan a minţit şi continuă să mintă cu neruşinare!Până şi preşedintele României recunoaşte public că PNL și-a schimbat poziția...

More Articles Like This