Ultimul meci din sezonul regulat al Ligii I programează, pentru echipa noastră, luni, la orele 20,30, duelul cu FC Botoşani, un meci important pentru ierarhia Ligii I şi prezenţa în play-off, unde echipa noastră are prezenţa asigurată după victoria de la Iaşi – a şaptea consecutivă pentru elevii lui Marius Şumudică.
Astra – FC Botoşani va putea fi văzut gratuit de orice iubitor al fotbalului, giurgiuvenii fiind aşteptaţi în număr cât mai mare alături de favoriţii lor, conducerea clubului luând decizia de a lăsa intrarea liberă!

Cei care au achiziţionat bilete la acest joc, Astra – FC Botoşani, înainte de decizia de a se lăsa intrarea liberă şi cărora le mulţumim pentru ataşamentul arătat faţă de echipă, vor primi în schimbul tichetului achitat un altul, valabil la un meci din play-off.
Vă aşteptăm aşadar pe stadionul „Marin Anastasovici” pentru a vedea o nouă „bornă” istorică pentru clubul nostru: a opta victorie la rând!

Astra Giurgiuy

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.