In timp ce alte publicatii electronice dau USL Giurgiu drept o formatiune in coma, astazi, in sedinta Consiliului Local Giurgiu faptele au demonstrat tocmai contrariul acestei afirmatii. La propunerea grupului PSD condus de liderul sau, avocatul Emil Vuca, de pe ordinea de zi a fost scos proiectul de hotarare ce prevedea majorarea taxelor si impozitelor in municipiul Giurgiu pentru perioada urmatoare. Motivatia a fost una clara si in interesul cetatenilor municipiului Giurgiu: din cauza crizei severe ce a pus stapanire pe intreaga tara prin urmare si pe orasul nostru gratie guvernarii defectuase a guvernului PDL-UDMR , consilierii PSD au gasit de cuviinta ca este prea devreme sa se voteze o marire a impozitelor in orasul nostru.  Mesajul liderului consilierilor PSD, Emil Vuca, a fost receptat de toti consilierii USL si votat fara exeptie de fiecare dintre acestia. Prin urmare USL Giurgiu functioneaza atat la nivelul Consiliului Local cat si la nivelui Consiliului Judetean Giurgiu.

8 COMENTARII

  1. functioneaza pe dracu va imbatati cu apa rece nu nu nu na ca ma repet nu ma balbai bolsevicilor nu pricepeti ca voi p s d la giurgiu sunteti o n u l i t a t e asa a vrut lucica si pnl altfel erati varza murata frustratilor

  2. Din cauza limbajului obscen acest mesaj a fost sters iar I.P.-ul de pe care a fost postat a fost introdus in spam.

  3. Asta miroase a cenzură dragilor, dacă pesimistul atâta poate lăsaţi-l să se producă dar nu mai ştergeţi voi că nu este corect .

  4. Daniel, cate injuraturi suporti sa citesti cu voce tare de fata cu parintii tai? Cam asta este limita cenzurii de aici! Limita bunului simt!

  5. La ce comentarii porcoase am vazut pe aici,la ce comentarii agramate faute,sa vi in timpurile astea sa cenzurei pe ineva fiindca dlui pe surse nu-i plac omentariile pesimistului referitor la anumite personaje politice,mi se par aberant.dr probabil ca ce face mircea badea si stan laptopistul pe antena secuistului felix la adresa presedintelui statului,ii place.s traiesti coane,imi adusesi aminte de timpuri apuse.

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.